вівторок, 5 грудня 2017 р.

На таку тему проведена з одинадцятикласниками виховна година - тренінг , метою якої було з’ясувати сутність поняття « здоров`я » та « здоровий спосіб життя», поглибити знання , уміння і навички здорового способу життя підлітків; виховувати толерантне ставлення один до одного.
На початку заняття соціальний педагог Ярмолюк Іванна Максимівна організувала  цікаве знайомство гру « Комплімент по колу » , де учні ділилися своїм життєвим кредо, називали найулюбленіші речі . Цікавими для учнів були вправи « Берег надій », « Вплив наркотичних речовин на організм підлітка », де учні працювали в групах , робили власні висновки у формі схем , таблиць , малюнків . Свої висновки  кожна група захищала в дискусії « Моя життєва позиція».

Повчальним було заключне слово Іванни Максимівни , а в грі « Подарунок » учні по колу дарували своєму сусідові гарний настрій за допомогою міміки та жестів.



Підготовка учнів до ЗНО

У одинадцятикласників  відповідальна пора – підготовка до складання ЗНО та успішного завершення школи . Дирекція школи, класний керівник, вчителі-предметники стараються  допомогти учням в організації підготовки до складання ЗНО.
Директор школи Кундля І. А. ознайомила учнів та батьків із нормативними документами, що стосуються ЗНО, яке  є випробуванням на отримання атестата та однією з форм конкурсного відбору до вищого навчального закладу. Інна Аркадіївна порекомендувала в навчальному процесі використовувати збірники тестових завдань, які схвалені МОН молоді та спорту України. Запросила батьків до тісної співпраці для успішного закінчення школи їхніми дітьми.
Заступник директора з навчально-виховної роботи Мірчук О. О. провела з учнями бесіду за круглим столом, де учні ділилися своїм баченням про ЗНО, висловлювали свої побажання, щодо організації підготовки, оцінювали свої можливості. Олена Олександрівна ознайомила учнів з графіком проведення ЗНО 2018, який розміщений на стенді, роз`яснювала ступінь захищеності тестів на ЗНО.
Класний керівник велику увагу приділяє профорієнтаційній роботі, з метою формування свідомого вибору учнями предметів для проходження ЗНО та подальшого самовизначення відповідно до їхніх пізнавальних можливостей, соціальної  адаптації та успішної інтеграції  в суспільстві.
Вчителі-предметники готують учнів до ЗНО на різних етапах уроку та в позаурочний час, широко використовуючи тестові завдання різної форми для поетапного контролю, тематичні підсумкові тестові завдання для закріплення нового матеріалу, індивідуальні та групові тестові вправи. У домашніх завданнях використовують тестові завдання для самоконтролю. Вчителі пропонують учням опрацювання тематичних модулів з тестовими завданнями. Надалі планують проводити тренування в умовах, наближених до умов проведення ЗНО, за результатами яких здійснюватимуть моніторинг.